Nová generace e-biků MERIDA eONE-SIXTY 2020

Nová generace e-biků MERIDA eONE-SIXTY 2020

Nová generace e-biků MERIDA eONE-SIXTY 2020

CYKLOSERVEX | 27.06.2019

“"Originální" eONE-SIXTY je nejvíce testované a nejvíce oceňované kolo v historii MERIDA”

„Originální“ eONE-SIXTY je nejtestovanější a nejoceňovanější kolo v historii MERIDY a přispělo k tomu, čím je MERIDA dnes známa: inovace, kvalita a vynikající výkon. Avšak, po třech letech mezi nejlépe hodnocenými enduro elektrokoly, nastal čas přenést esenci „starého“ eONE-SIXTY, zakomponovat nejnovější trendy a standardy a vytvořit novou verzi: eONE-SIXTY – nová laťka MERIDY v dynamice a designu.

Nové eONE-SIXTY opět ztělesňuje enduro elektrokola, se kterými můžete nahradit lanovku jeho zabudovaným motorem, který vám pomůže dostat se až na vrchol. Ve sjezdech se stále chová jako normální kolo, obratné díky své perfektně vyladěné MTB geometrii, ale více přilepené k zemi kvůli své vyšší hmotnosti. Ve výsledku je to super zábavné kolo s jasným zaměřením na trailové ježdění. Posledních několik roků ale ukázalo, že naše eONE-SIXTY je často používané jako druh „SUV“ kola. Díky svým výhodám vyššího zdvihu, větším plášťům a komfortní geometrii, je dobrou volbou i mimo enduro tratě a nabízí zábavnou, komfortní a výbornou alternativu „normálnímu“ horskému kolu.

eONE-SIXTY je umístěno jako nejvyšší elektrokolo s nejmodernějšími technologiemi. Materiál, design a integrace jsou na nejvyšší úrovni. Ale nic jiného se ani očekávat nedalo po úspěšné první generaci eONE-SIXTY, která ovlivnila celou generaci elektrokol.

ZAMÝŠLENÉ POUŽITÍ

Trailové ježdění! Geometrie, zdvih a specifikace dělají z tohoto kola perfektní volbu pro jízdu po náročných trailech. Je jedno, zda se jedná o hravý, lehký trail nebo drsnou enduro trať. Nové eONE-SIXTY je všechny miluje.

Kromě svých enduro a trailových schopností, je eONE-SIXTY i schopným a příjemným „SUV“ kolem. Díky svému zdvihu, komfortnímu a vzpřímenému posedu nabízí eONE-SIXTY velkou jistotu a je tak skutečnou alternativou „normálnímu“ horskému kolu. Pokud s sebou vozíte druhou baterii nebo nabíječku, můžete ho použít i na celodenní ježdění nebo vícedenní výlety.

DESIGNOVÉ ŘEŠENÍ KOLA 

eONE-SIXTY JE POSTAVENÝ NA ZÁKLADECH INSPIROVANÝCH DYNAMIKOU A DESIGNEM

DYNAMIKA: Ve fyzice „dynamika“ popisuje dopad sil, které působí na těleso při jeho pohybu. Kolo je těleso, zatímco trail je proti němu působící síla.

DESIGN: Funkční tvarování tělesa..

Dynamiky jsme dosáhli umístěním procesu pohybu do funkčního povrchu v podkladové struktuře rámu. Linie v rámu definuje dynamiku a dává kolo do pohybu bez toho, aby se skutečně pohyboval a vyzařuje sílu, aniž by byla vnímána jako konfrontační.

Silná a výrazná linie vede pohled ze zadní stavby smerem k hlavové trubce. oko spočne na novém prvku thermo gate. kovaná hliníková část, která byla plynule integrována do rámu. vyfrézovaná žebra jsou vizuálním vrcholem v oblasti hlavové trubky a podtrhují exkluzivitu nového eONE-SIXTY.

Na vrchní straně horní rámové trubky je integrované tlačítko napájení, které jezdci umožňuje systém jednoduše zapnout. Nabádá jezdce, aby nepromrhal ani sekundu před tím, něž dá kolo do pohybu.
Objímka motoru obklopuje srdce rámu, přičemž nezabírá víc místa, než je potřebné. úchyty zadního tlumiče se nad ní vznášejí jako pírko. aby kolo získalo novou energii, je nabíjecí port umístěný na spojnici spodní rámové a sedlové trubky a tím je chráněný a lehce dostupný.
VÝSLEDEK – NEKOMPROMISNÍFotogalerie