Novinky z dílny PELLS

Novinky z dílny PELLS

Novinky z dílny PELLS

CYKLOSERVEX | 12.01.2022

“Nová kolekce kol PELLS 2022”

Firma PELLS představila novinky pro rok 2022.
Jelikož jsme tuto značku kol nabízeli již v roce 2021 a panovala spokojenost jak ze strany naší, tak i konečných zákazníků, rozhodli jsme se objednat i produkci 2022. 
Soustředili jsme se především na horáky devětadvacítky, které nesou označení RAZZER. Tato kola máme objednaná a začátkem jara bychom je měli mít na všech našich
prodejnách k dispozici.
Takže, co je nového?


Modelová řada DUKE představuje to nejlepší z horských kol Pells a to hlavně díky lehkému karbonovému rámu s moderní XC geometrií. Ten nabízí výbornou tuhost a minimální ztráty energie. Využití pevných os BOOST a hlavového složení s tapered sloupkem výrazně přispívá k celkové tuhosti a dobré ovladatelnosti kola.

Vrcholový model Pells Duke Team je osazen nekompromisní výbavou v podobě vidlice Fox Performance 100 mm, nejvyšší řady Shimano XTR s řazením 1x12 a převodníkem s 34 zuby, výkonných brzd Shimano XTR a plášťů Continental Race King Protection. Zaujme nejen svou výbavou, ale také netradiční barvou rámu. Speciální barva Chameleon se, jak již název napovídá, mění v širokém barevném spektru podle úhlu pohledu a množství okolního světla. Můžete si tak být jistí, že se jen tak neokouká a vždy překvapí novou barevnou kombin

PELLS Duke Elite

Modelová řada Razzer je pro rok 2022 plná změn a inovativních prvků. Došlo k rozdělení řady pro lepší přehlednost napříč nabídkou a na svět tak přichází označení Evo. Tím jsou označené dva nejvyšší modely RACE a ELITE.

Razzer Evo

Díky využití jiného materiálu mohou být rámy Razzer Evo lehčí při zachování stejné tuhosti jako u řady Razzer. K celkové tuhosti a skvělým jízdním vlastnostem přispívá také využití pevných os a hlavového složení s tapered sloupkem.

Zcela nová geometrie kombinuje prodloužený horní rámový trojúhelník a zkrácenou sedlovou trubku. Díky tomu je posed více umístěn mezi kola a poskytuje ideální rozložení váhy. Nový Razzer Evo se tak skvěle hodí jak na XC tratě, tak i na lehčí singletrail.

Mohutnější zadní stavba poskytuje dostatek prostoru pro osazení kol širšími plášti. Ať už vás tedy čeká náročný výjezd plný kořenů a kamení, nebo hravý flow trail v bikeparku, Razzer Evo je připraven podpořit vaše ambice a posunout hranice ježdění zase o kus dál.

PELLS Razzer Race Black

Ani u nižších modelů však nezůstal stát kámen na kameni a také se dočkali nových rámu se stejnou geometrií jako u vyšší řady Evo. Díky tomu se nám podařilo vytvořit univerzální hravá kola za zajímavou cenu. Nejvyšší model klasické řady Razzer, tedy Razzer Pro, nabídne výbavu v podobě například vzduchové vidlice SR Suntour se zdvihem 100 mm a řazení Shimano Deore 1x12. Stejnou výbavou se může pyšnit také dámská varianta tohoto modelu Pells Razzer Pro W.

Dalším z obíbených modelů řady Razzer je bezpochyby Pells Razzer Comp, který se od vyššího modelu liší v podstatě pouze ovládáním vidlice na řídítkách a počtem rychlostí 1x11 místo 1x12, jako je tomu u modelu Pro. Stejnou výbavu opět najdete také u dámského modelu Pells Razzer Comp W.
PELLS Razzer Pro W

Pokud hledáte kolo, které si hravě poradí s jednodušším terénem a zároveň nebude stát všechny úspory, modely Razzer Zero, Base a First pro vás budou ty pravé. Všechny tři jsou rovněž k dispozici v dámském provedení.

Nezapomněli jsme ani na juniorská horká kola a v této kategorii můžete vybírat z modelů Razzer Comp Junior se vzduchovou vidlicí SR Suntour a řazením Shimano Deore 1x10 nebo Razzer
Base Junior s odpruženou vidlicí SR Suntour a řazením Shimano Alivio 1x9.

 PELLS Razzer Base JuniorFotogalerie